Vecāku sapulce

3. februārī skolā tika organizēta vecāku sapulce. Direktora vietniece izglītības jomā Sarmīte Rozīte klātesošos informēja par skolas darba aktualitātēm. Aktualizēja normatīvo aktu svarīgākos jautājumus. Izstāstīja par jauninājumiem izglītības sistēmā, tas ir- kompetenču pieeju. Metodiķe Dzintra Pokule iepazīstināja ar metodisko izstrādni “Ēdiena izvietošana šķīvī”. Psiholoģe Ilona Gintere informēja par izmaiņām piesakoties uz komisiju DEAK. Skolotāja Ligita Kūle vērsa uzmanību uz izglītojamo pārmērīgu aizraušanos ar mobilo telefonu izmantošanu starpbrīžos, kas kavē skolēnu uzmanības pārslēgšanu mācību stundai.

Vecāki, likumiskie pārstāvji, skolas pedagogi un atbalsta personāls noklausījās lekciju “Destruktīvās uzvedības cēloņi un to atpazīšana”.

Sapulces nobeigumā vecāki ar pedagogiem individuāli sarunājās par interesējošiem jautājumiem.

Sapulce attēlos: