Starptautiskās invaliditātes dienas pasākums “Saredzi citādāk”

2. decembrī Strazdumuižas internātvidusskolas meitenes Elīza Kupruka un Alise Mālere, kā arī mūsu skolas bijusī audzēkne Līva Paleja devās uz Saldus Mūzikas un mākslas skolu, lai piedalītos pasākumā, kas veltīts starptautiskajai invalīdu dienai. Pasākuma nosaukums “Saredzi citādāk”. Mūsu meitenes bija uzaicinātas kuplināt šo dienu ar muzikāliem priekšnesumiem- gan dziedāšanu, gan saksofonu, ģitāras un flautas spēli. Noklausījāmies arī ļoti interesantu lekciju par vides pieejamību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Uzzinājām, ka Liepājā ir piedomāts un izdarīts daudz laba, lai neredzīgiem cilvēkiem būtu ērti pārvietoties pa pilsētu. Sadraudzējāmies arī ar Liepājas Neredzīgo biedrības pārstāvjiem. Jauki pavadījām dienu.

Elīza spēlē klavieres

Alise spēlē ģitāru, Elīza un Līva dzied

Līva un Elīza spēlē saksofonus

Visas trīs meitenes smaidīgas sēž ar uzdāvinātajiem ziediem