Skolēni un skolotāji piedalās LNSS tandēmu riteņbraukšanā.

Piektdien, 18. Maijā, Biķernieku sporta bāzē notika 2018. gada LNSS čempionāts tandēmu riteņbraukšanā, kurā jau tradicionāli piedalījās arī mūsu skolas komanda. Sacensībās bija jāveic 10 km, jebdivi lielie apļi.
No astoņām ekipāžām, mūsu skolas pārstāvji bija četrās ekipāžās – Deniss Ovsjaņikovs/Mārtiņš Čampa izcīnīja 1. Vietu vīriešu konkurencē aiz sevis, otrajā vietā atstājot vel vienu skolas ekipāžu Jānis Lejnieks/Vladimirs Priede, kuri ierindojās otrajā vietā.
Starp jauktajām ekipāžām pirmo vietu izcīnīja Kaspars Biezais/Olga Kubiškina.
Arī sieviešu konkurencē pirmā vieta mūsu skolas ekipāžai – Sindijai Dacei Knokai/Innai Morozovai, kurām neatradās konkurentes.
Visi rezultāti ir pieejami https://docs.google.com/spreadsheets/d/17jo4OJ_heG1uki6i7EWj6fSL0Wg09lpO4UW7vs2wKao/edit#gid=693867041

Bildes no pasākuma

Apsveicam visu skolas komandu!