Radošo darbu izstāde “Pasaule ap mani”.

12. decembrī Latvijas Mazturīgo atbalsta biedrība “Dace” NVO namā rīkoja bērnu ar īpašām vajadzībām radošo darbu izstādi “Pasaule ap mani”. Izstādē piedalījās 186 audzēkņu darbi.

Pasākuma pirmajā daļā Sindija Knoka, Vladislavs Gorškovs, Marta Pulle, Ivars Justs un Deivids Bārzdainis iesaistījās radošajās darbnīcās, kurās iepazina latvju rakstus, veidoja karodziņus, pērlīšu darinājumus un izgatavoja putniņus no dzijas. Radošo darbnīcas vadīja biedrība “Radošā apvienība “Sapnīca”, Latvijas Sieviešu invalīdu asociācijai “Aspazija” un Rīgas Vācu kultūras biedrības biedri un draugi no Vācijas – Maite Anna Schewe un Anne Fischer, Eiropas Savienības sīriešu asociācijas pārstāvis Basar Butros Yuosef un Rīgas Skolēnu pils pedagoģe Maruta Kvēpa.

Skolēni pie galda veido darbiņus

Turpinājumā notika radošo darbu izstādes “Pasaule ap mani” darbu autoru – mazo mākslinieku un pedagogu godināšanas pasākums. Mūsu kopdarbs “Mana skola – mana pasaule” izpelnījās arī vienu no divām simpātijas balvām no SIA PTC!

Mūsu skolas bērni lielā zālē priekšā, pasākuma vadītājas ar viņiem runā mikrofonā

Mazos māksliniekus pasākumā sagaidīja arī muzikāli pārsteigumi – uzstājās skatuves mākslinieki Sabīne Berezina, Samanta Kid, Mārtiņš Ruskis, Mārtiņš Jātnieks un Stiklu internātpamatskolas dejotāji.

Izstāde “Pasaule ap mani” NVO nama 2. stāvā būs skatāma līdz 2017. gada 13. Janvārim.