Muzeja diena Rīgas Motormuzejā

26. aprīlī, skolas Muzeju dienā Cipariņu, Komatiņu un Punktiņu klases bērni un skolotāji devās mācību ekskursijā uz atjaunoto Rīgas Motormuzeju Mežciemā.

Viscaur ekspozīcijai skolēniem bija pieejamas interaktīvas darba stacijas, nelieli atpūtas stūrīši ar dažādām spēlēm par un ap automašīnām.  Kāds no bērniem vēlējās uzzināt spēkratu uzbūvi - griežot auto stūri, varēja izprast, kā darbojas abi riteņi. Cits iepazina telefonu būdiņas, turpretī  māsiņas- pirmklasnieces centās sazvanīt savus tuviniekus, izmantojot ripu ciparnīcas telefonus. Kintija iepazinās ar dažādiem materiāliem, no kā tiek izgatavota automašīna un tās salons. Iztaustīt varēja dažādas gumijas, kokus, ādu, audumus u.c. materiālus.  Marta ar Liānu kā jau jaunkundzes lūkojās pēc sarkanās krāsas automobiļiem.

Īpašs paldies Ričarda tētim un skolotājai Vinetai par ērto nokļūšanu!

Noteikti iesakām iegriezties Rīgas Motormuzejā arī Jums!

Post a comment