No comments yet

LNSS tandēmriteņbraukšana

Biķernieku trasē pie tandēma stāv Mārcis, Artūrs, Jānis, Deniss, Samanta, sk Valdis.

Jau uzsākot jauno mācību gadu, mūsu skolēni piedalījās Latvijas Neredzīgo sporta savienības (LNSS) 2016.gada tandēmu riteņbraukšanas čempionātā, kurš 9.septembrī norisinājās Biķernieku trases apļos.

Uzveikt 12km distanci bija ieradušās 16 ekipāžas no dažādiem Latvijas novadiem. Skolu pārstāvēja, kā ierasts, kuplākais dalībnieku skaits- 8 ekipāžas. Jāteic, ka sacensību nolikums paredz, ka divriteni jāpilotē dalībniekiem bez redzes problēmām, tādēļ skolu pārstāvēt devās gan skolas pedagogi, gan audzinātāji, gan tehniskie darbinieki.

Jāteic, ka trasi neizdevās pabeigt divām skolas ekipāžām, taču kopējais rezultāts ir ļoti labs:

1.vieta dāmu konkurencē izcīnīja Madara Beikmane un Vineta Priede (pilots), bet Samanta Paegle pārī ar Artūru Būdu (pilots), izcīnīja 2.vietu jauktajā konkurencē.

Uz goda pjedestāla stāv Samanta un citi, kas nav no mūsu skolas.

Puišu ekipāžām, kur bija arī vislielākā konkurence, mūsu pārstāvji palika uzreiz aiz goda pjedestāla- 4., 5. , 6. un 8.vietas.