Lieldienas “C” klašu bērniem

6. aprīlī C klašu bērni kopā ar saviem pedagogiem skolas konferenču zālē pārrunāja Lieldienu tradīcijas, gāja rotaļās, dziedāja dziesmas un piedalījās fiziskās aktivitātēs.

Visi kopīgi dalījās pieredzēs – kā krāsot olas, noskaidroja – ko simbolizē ola, kāpēc Lieldienās vajag kārtīgi izšūpoties un mazgāt muti tekošā ūdenī. Tāpēc arī noskaidrojām – kas ir putnu dzīšana un kāda nozīme laika paredzēšanā bija novērojumiem dabā.

Neiztika arī bez radošas darbošanās – bērni krāsoja kartona olas secīgi sakārtoja tautasdziesmās sajukušās rindiņas.

Ievērojot senās tradīcijas celt Lieldienu galdā labības produktu un piena ēdienus, mēs cienājāmies ar cepumiem – apaļiem kā pati saulīte.

Paldies visiem C klašu pedagogiem par piedalīšanos un mūzikas skolotājai Ivetai Zvaigznei par jauko muzikālo noformējumu.

Lieldienu pasākums attēlos: