No comments yet

aktīvi iesaistās akcijā
„Labo darbu nedēļa 2017”

Pirmais labais darbiņš

Šogad savu piecu gadu jubileju svin programma Dr. Klauns. Latvijā aktīvi darbojas jau 40 Dakteri Klauni, kuru galvenais uzdevums ir psiholoģiski palīdzēt bērniem un atvieglot mazo pacientu ikdienu, kamēr viņi uzturas slimnīcā. Programmu atbalsta Rimi un Supernetto veikali organizējot ziedojumu vākšanu ziedojumu kastītēs. Arī mūsu klase ar prieku iesaistījās labdarības kampaņā.

Ārstu klaunu brošūra "Ārstē ar smaidu!"

Esam priecīgi ziedot no savām kabatas naudiņām šim aicinājumam. Arī mūsu klases izglītojamie ir satikuši dakterus klaunus atrodoties ārstniecības iestādē. Paldies viņiem!

Bērni grāmatu veikalā Zēns stāv pie ziedojumu kastītes

Ziedojam ar prieku

Akciju atbalstīja: Alīna A., Angela Z., Beate Krista Dz., Lelde Ķ., Vera V., Artūrs K., Una E., Raivo V., Aleksis K., Ralfs M., sk. Ligita Z.

Otrs labais darbiņš

Latvijas Nacionālās bibliotēkas akcija
„Tautas grāmatu plaukts”
„Īpaša grāmata īpašā plauktā”

„Īpaša grāmata īpašā plauktā” ir Latvijas Nacionālās bibliotēkas projekts, kura ietvaros ikviens ir aicināts piedalīties Gaismas pils satura veidošanā, dāvinot bibliotēkai grāmatu ar īpašu stāstu, kas sasniegs arī nākamās paaudzes. Šīs grāmatas nonāks Gaismas pils Tautas grāmatu plauktā, kas bibliotēkas ātrijā slejas piecu stāvu augstumā.

Mūsu klase ar prieku atbalstīja šo Nacionālās bibliotēkas projektu. Dāvinājām bibliotēkai četrpadsmit grāmatas ar īpašiem stāstiem.

Jana ar grāmatām pie savas klases durvīm  Skolotāja Ligita Zvirbule ar savu dāvināmo grāmatu "Padomju Latvija"

Grāmatiņas baltkrievu un krievu valodā dāvina Jana S.
1985. gada grāmatu par Latviju – „Padomju Latvija” dāvina sk. Ligita Z.
Grāmatiņas dāvina arī Beate Krista Dz., Vera V., Una E.

Divas grāmatas ārzemju valodās.

Projektam piesaistījām arī ārvalstīs dzīvojošas fiziskas personas. No Japānas Larisu Aoyagi, no Norvēģijas Keitu Zvirbuli Ozolu.

Bērni katrs ar savu grāmatu

Nacionālās bibliotēkas telpās ar savām grāmatiņām:
Angela Z., Alīna A., Raivi V., Artūrs K., Aleksis K.

Trešais labais darbiņš.

VSAC „Rīga” filiāles „Ezerkrasti” bibliotēkai dāvinu abonētos un izlasītos žurnālus. Lai dāvinājums īsina dienu ritmu aprūpes centra iemītniekiem!

Žurnālu "Rome" kaudzīte.

Dāvinājums: sk. Ligita Z.

Comments are closed.