Konkrurss “Mazais stāstnieks”

23. februārī 1.- 4.klašu skolēni tikās pasaku stāstīšanas konkursā „MAZAIS STĀSTNIEKS”. Katrs skolēns bija izvēlējies stāstīt kādu no savām mīļākajām pasakām. Konkursanti bija domājuši arī par vizuālo tēlu: pasakas stāstīja gan kaķis, gan zaķis, gan Sarkangalvīte.
Žūrija, izvērtējot visus konkursa dalībniekus, par labākajiem sākumskolas stāstniekiem atzina Paulu Sprinci (1.vieta), Ernestu Bulti (2.vieta) un Janu Smirnovu (3.vieta). Tomēr atzinību un prieku piedalīties guva visi skolēni.

Lai konkurss būtu krāšņāks, to vadīja, dalībniekus uzmundrināja un atbalstīja atraktīvais gailis (skolotāja Dzintra) un viltīgā lapsa (skolotāja Vineta). Paldies mūzikas skolotājai Ivetai par lieliskajām dziesmām un rotaļām! Pateicība vecākiem par ieguldīto darbu pasaku mācīšanā!
Šī gada „MAZĀ STĀSTNIEKA” kamols izritināts. Gaidīsim citu gadu un atcerēsimies gaiļa un lapsas teikto: „Lai jums liels lasīšanas prieks!”