Jūrmalas profesionālās vidusskolas un koledžas apmeklējums

Visa grupa pie ieejas skolā

27. septembrī mūsu 11. un 12. klases skolēni ar skolotājiem V. Murānu, T. Landru un 11. klases skolēna J .Lejnieka mammu apmeklēja Jūrmalas profesionālo vidusskolu un koledžu. Brauciena mērķis bija uzzināt vairāk par iespējām turpināt izglītību, lai nākotnē apgūtu noderīgu un interesantu profesiju.
Mūs sagaidīja eksperte profesionālās piemērotības noteikšanā Marika Sermule. Ar interesi noklausījāmies stāstījumu par skolu, kā arī devāmies nelielā ekskursijā, kuras gaitā apskatījām mācību, sporta un atpūtas telpas.

Skolēni iegājusši telpā, stāv pie galda  Skolēni sēž klasē pie lieliem soliem
Šajā skolā iespējams apgūt vairāk kā 10 dažādas profesionālās izglītības programmas, kā arī vienu profesionālās pilnveides izglītības programmu. Mācību vide Jūrmalas profesionālajā vidusskolā ir īpaši draudzīga un pielāgota cilvēkiem ar invaliditāti. Līdztekus mācībām tiek piedāvāts saņemt sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, lai uzlabotu un nostiprinātu veselību, tādējādi paaugstinot dzīves kvalitāti.

Brauciena noslēgumā izmantojām iespēju aiziet līdz jūrai, lai atpūstos un papriecātos par skaisto atvasaru.

Visi stāv pie jūras  Visi pa taciņu dodās uz jūru

Informācija, ko ieguvām, ļaus skolēniem labāk izvērtēt savas nākotnes ieceres un iespējas.
vairāk uzziniet mājas lapā