Atklātais izteiksmīgās skatuves runas konkurss

2017. gada 13. aprīlī, Rīgas 1. speciālā internātpamatskolā – attīstības centrā norisinājās atklātais izteiksmīgās skatuves runas konkurss “Mana valoda”. Tajā piedalījās divas mūsu skolas skolnieces. Marta Pulle ieguva 2. vietu ar Anitas Karlisones dzejoli “Prieks Astē” un Viktorija Haļuka ieguva pateicības rakstu par Jāņa Baltvilka dzejoli “Nozagtā Parīze”. Meitenes nenobijās un uzstājās lielākas auditorijas priekšā.
Paldies Saulīšu un Komatiņu klašu pedagogiem par bērnu sagatavošanu konkursam, kā arī Martas un Viktorijas vecākiem par atsaucību un veiksmīgo sadarbību.

Jāpiemin, ka ārpusskolas meitenes pirmo reizi piedalījās šādā skatuves runas konkursā.
Pasākuma organizatori bija parūpējušies par draudzīgu un labestīgu atmosfēru. Konkursa dalībniekus iepriecināja muzikāli priekšnesumi un teātra ainiņas par vienkāršiem, smieklīgiem un neveikliem atgadījumiem sunīša Pifa, runča Herkulesa, peles Rozālijas, kā arī krustmātes Agates un krusttētiņa Tontona dzīvē.
Apsveicam vēlreiz Martu un Viku par uzdrīkstēšanos!