1. klases pavasaris

Pavasarim atnākot Strazdumuižā, mūsu skolas sporta laukumā un rotaļlaukumā vērojam pārmaiņas dabā, iepazīstam apkārtnes krāsas, smaržas un skaņas. Pavasaris mums ir sācies darbīgs un notikumiem (skolas pasākumiem) bagāts. 1. grupas audzēkņi kopā ar savu grupas audzinātāju Kristīni Saliņu ir nodarbināti arī ar aktīvu pēcpusdienas atpūtu, dažādām kustību aktivitātēm svaigā gaisā. Ar savu neapturamo atnākšanu un dabas atmošanos pavasaris mūs ir priecējis un iedvesmojis, tāpēc, pavasarīgās noskaņās domājot par mūsu zemi, mūsu valsti, mēs no visas sirds savai Latvijai simtgadē vēlam vairāk tādus cilvēkus, kuru klātbūtnē mēs jūtamies darbīgāki, optimistiskāki, laimīgāki! Lai mūsu izstarotais dzīvesprieks ir lipīgs!