Vispārizglītojošo skolu sociālo pedagogu viesošanās Strazdumuižas internātvidusskolā – attīstības centrā vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem

12.oktobrī Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas vispārizglītojošo skolu sociālie pedagogiem norisinājās metodiskā diena par tēmu “Vājredzīgu un neredzīgu bērnu izglītošanas specifiskie jautājumi”. Sociālie pedagogi mūsu skolā viesojās pirmo reizi. Viņi ar lielu interesi vēroja darbu mācību stundās, iepazinās ar vājredzīgu un neredzīgu skolēnu izglītošanas specifiku, tehniskajiem palīglīdzekļiem un mācību materiālu izgatavošanas iespējām.

Pieredzes apmaiņa bija lietderīga vispārizglītojošo skolu sociālajiem pedagogiem, lai nepieciešamības gadījumā iegūtās zināšanas varētu pielietot praksē.