Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas studentu viesošanās skolā

12. janvārī skolā viesojās studenti no Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas izglītības, valodu un dizaina fakultātes, studiju virziens-izglītība, pedagoģija un sports.
Skolas direktore Ligita Ģeida studentiem vadīja lekciju “Redzes traucējumu izraisīto problēmu risināšana izglītības procesā”.
Lekcijas ietvaros, apmeklējot mācību stundas, studenti guva priekšstatu, kā izglīto skolēnus Strazdumuižas internātvidusskolā – attīstības centrā vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem, varēja vērot ,kā un kādus speciālos palīglīdzekļus izmanto pedagogi darbā ar bērniem, kuriem ir redzes traucējumi.