No comments yet

Konference “Tiflopedagoga atbalsts šodien: starp realitāti un cerībām.” (Lietuva,Viļna)

Šī gada 3. novembrī Lietuvā norisinājās Starptautiska praktiska konference “Tiflopedagoga atbalsts šodien: starp realitāti un cerībām.” Konferencē piedalījās 71 dalībnieks. Tika pārstāvētas Baltkrievijas, Lietuvas un Latvijas izglītības iestādes vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem.
Konferenē akcentēta tēma- agrīnā rehabilitācija vājredzīgiem un neredzīgiem pirmskolas vecuma bērniem. Pieredzē dalījās praktizējoši tiflopedagogi, mikrologopēdi, rehabilitologi u. c.
Lietuvas kolēģi dalījās pieredzē par vājredzīgu un neredzīgu izglītojamo iekļaušanu vispārizglītojošajās skolās, izvērtēja integrācijas veiksmes un attīstības vajadzības.

Konferenci pārstāvēja 5 pedagogi no mūsu skolas. Par vājredzīgu un neredzīgu bērnu izglītošanu Latvijā, konferences dalībniekus iepazīstināja direktora vietnieks Uģis Krūkliņš.

Comments are closed.